Novinky

CD

EX ASTRIS

Nabízím ke koupi mé nové CD " Ex Astris ", Hudba z hvězd, sakrální hudba, Ave Maria různých autorů /Bach, Schubert, Dvořák, Caccini/, Panis Angelicus, Pie Jesu, Stabat Mater, Beránku Boží atd. Cena CD je 200 kč /66 min zpěvu. Zašlu na dobírku kamkoliv.


Kouzlo opery, operety a muzikálu

Jedná se o pestrý koncert s kouzelnými operními, operetními a muzikálovými skladbami v podání tria (zpěv, housle, klavír), který je určen jak pro velké koncertní sály, tak také pro komorní lázeňské prostory. Náš projekt v 7 světových jazycích (česky, rusky, německy, francouzsky, italsky, španělsky a anglicky) má za sebou již mnoho úspěšných repríz nejen v Čechách a na Moravě, ale také v zahraničí, a u publika je vždy velmi žádán a oblíben.

Hodinový program v podání mezzosopranistky Táni Janošové, houslisty Alexandra Shonerta a pianistky Natálie Shonertové Vám nabízí výběr z českých oper, ruských romansů, francouzských šansonů či árií typu Carmen, italských písní či vídeňských operet, např. od autorů J. Strausse, R. Strausse, F. Lehára, R. Sieczyňského, dale výběr z amerických muzikálů od autorů L. Bernsteina, F. Loeweho, A. L. Webbera. Taktéž se můžete těšit na ukázky ze španělských zarzuel či sólové houslové skladby autorů F. Kreislera, L. Godovského, P. I. Čajkovského nebo A. Dvořáka. Všechny skladby zazní v originále.

Kontakt

Táňa Janošová - mezzosoprán

český mobil (00420) 736- 533- 663
e-mail: taniajanosova@hotmail.com
český e-mail: tana.janosova@email.cz

web: www.tanajanosova.euweb.cz
Táňa Janošová
Táňa Janošová
Created by © 2009 kdochceweb.kvalitne.cz -
Josef Kolář
Táňa Janošová